Állásajánlatok

Itt, a Road 66 Kft.-nél, folyamatosan a kiválóságra törekszünk és büszkék vagyunk a befogadó és barátságos kultúrára, amely karrierjét és készségeit a következő szintre emelheti.

Nyitott Pozíciók:
- Fuvarszervező / Üzletkötő (német nyelvtudással)
- Belföldi Gépjárművezető
- Nemzetközi Gépjárművezető

Fuvarszervező / Üzletkötő (német nyelvtudással)

Feladatok:
- nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése, lebonyolítása
- folyamatos kapcsolattartás külföldi és magyar partnerekkel
- járművek útjának nyomon követése, koordinálása, felügyelete
- felmerülő adminisztrációs feladatok végzése

Elvárások:
- aktív, tárgyalóképes német nyelvtudás (több nyelv ismerete előny)
- jó kommunikációs, szervező, és problémamegoldó készség
- határozott fellépés és döntéshozó képesség
- csapatmunkára alkalmasság
- számítógépes ismeret

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- stabil, hosszútávú munkalehetőség
- fiatalos, lendületes csapat
- fejlődési lehetőség

Jelentkezés: az önéletrajzokat a kornel.kover@road66.hu e-mail címre várjuk!

Belföldi Gépjárművezető

Elvárások:
- E kategóriás jogosítvány
- Érvényes nemzetközi árufuvarozói engedély vagy GKI igazolvány
- Digitális gépjárművezető kártya
- Érvényes erkölcsi bizonyítvány.

- stabil, megbízható munkahely
- versenyképes bérezés
- modern flotta
- „kocsigazdás” rendszer

Jelentkezés módja: kérjük töltse ki a lap alján feltüntetett űrlapot. A megjegyzés rovatba írja be időrendi sorrendben előző munkahelyeit, és hogy milyen gépjárművezetői kategóriára szeretne jelentkezni. Az adatlap kitöltése nem minősül kifejezett állásajánlatnak.A jelentkezőket megküldött adataik alapján értékeljük és megfelelőség esetén a megadott elérhetőségeik valamelyikén megkeressük.

Nemzetközi Gépjárművezető

Elvárások:

Jelentkezési Űrlap

Az ön adatai:

Szakmai adatok:

Jogosítvány kategóriaABCDE
PÁVNincsPÁV 1PÁV 2PÁV 3
GKI kártyaVanNincs
Belföldi árufuvarozói igazolványVanNincs
Nemzetközi árufuvarozói igazolványVanNincs
ÚtlevélVanNincs
Nemzetközi biztosítási kártyaVanNincs
Digitális tachográfkártyaVanNincs

Önéletrajz csatolása